Новини та статті

09.09.2021
Денні ходові вогні
Денні ходові вогні

Денні ходові вогні: продукція на світлодіодах для безпеки на дорогахДенне світло або денні ходові вогні (ДХВ) на світлодіодах - світлові прилади, що встановлюються з зовнішньої сторони авто і службовці для освітлення простору перед транспортним засоб..

26.07.2017
Нові світлодіоди Cree XHP50.2
Нові світлодіоди Cree XHP50.2

Фірма Cree випустила другу версію надяскравих світлодіодів XHP50.2 і знову підвищила планку світловіддачі в своєму класі.Виробник заявляє, що нові діоди випромінюють на 7% більше люмен і мають світловий ефективністю (Лм / Вт) на 10% вище в порівнянні..

21.05.2013
Живлення потужних світлодіодів
Живлення потужних світлодіодів

Щоб потужні світлодіоди служили довго і щасливо крім правильного тепловідведення, необхідно забезпечити їх правильним живленням.Для живлення потужних світлодіодів застосовується стабілізований джерело струму, так званий драйвер, головні характеристик..

14.03.2013
Охолодження потужних світлодіодів
Охолодження потужних світлодіодів

Потужні світлодіоди використовувати тільки з охолодженням, і не допускати температуру радіатора більше 60 градусів при кімнатній температурі. Оптимальний матеріал для радіатора алюміній, з розрахунком 1 Ватт на 20-25 кв.см. При монтажі на радіатор ви..